Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Emi Dumitrescu [ Nathen / ID: 15597 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Emi Dumitrescu
  • Varsta reala: 26 de ani
  • Orasul unde traiti: Schönberg im Stubaital (Austria)
  • Cu ce va ocupati: Manager la McDonald's 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Salut, numele meu este Emi Dumitrescu, m-am născut în Mun.Craiova, de 3 ani locuiesc în Austria, am 26 de ani şi am studiat facultatea de Kinetoterapie. Sunt o persoană simplă, îmi place să le spun lucrurilor pe nume şi îmi place să fiu tratat cu aceeaşi monedă. Atitudinea mea poate fi uşor confundată cu nepăsarea, dar de fapt îmi pasă de cei din jur, dar în acelaşi timp îmi pasă şi de mine încât să ştiu când este cazul să mă retrag şi să nu îmi consum energia. De obicei mă consum, odată, de două ori, dar la un moment dat prefer să iau distanță. Eu voi fi mereu acolo ca să ascult pe cineva la nevoie şi să dau un sfat dar este alegerea lor că îl iau în considerare sau nu, căci fiecare are dreptul la viața lui personală, iar opiniile şi alegerile personale stau numai în mâinile lor. Nu citesc gânduri, nu îmi place să interpretez situații, nu îmi place să fiu tras în viața personală a nimănui. Nu am pretenții de la nimeni şi nici nu vreau ca cineva să se muleze după personalitatea mea. Îmi place să existe cât de cât o anumită distanță între mine şi cei din jur, căci îmi place sa trăiesc în bula mea personală şi nu a altora. Am pretenția de la oamenii din jur să îmi spună când greşesc în momentul în care am greşit. După X timp nu mai este importantă nici problema şi nici persoana. Învăț din greşeli şi încerc să repar dacă este posibil.  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Emi Dumitrescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Nathen
  • Ore jucate pe server: 267.25
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Nu am un interval orar stabilit.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sancțiuni anterioare primite de la admini.
  • ID-ul din joc: 15597
  • Averea detinuta in joc: Dețin gradul de V.I.P. Emerald.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Categoric, nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercații sau discuții aprinse cu niciun membru din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Sunt de părere că nu aș face mai multe lucruri decât membrii actuali ai staffului, dar consider că odată cu obținerea acestei funcții, responsabilitătile sunt mult mai mari și voi ține cont de toate părerile  și/sau sfaturile staffului actual. Deoarece acesția au o vechime și-o experiență mai vastă pe server. Totodată mi-aș oferi o bună parte din timpul petrecut pe server în a ajuta atât playerii noi veniți pe comunitate, cât și pe cei actuali.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider că un helper are o responsabilitate majoră atunci când vine vorba de  jucătorii de pe server, oferindu-le atât informații cât și sfaturi care le-ar putea îmbunătăți modul de Role-Play.  Totodata el trebuie să țina cont de prestigiul comunității, prin aplanarea conflictelor atât exterioare cât și interioare ale jucătorilor. De asemenea, acesta trebuie să raporteze toate problemele și eventualele BUG-uri găsite unor membri superiori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share