Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Andrei Popa [ Mr.Ficus / 255 ]


Recommended Posts

Numele real:Adrian
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bacau
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca as merita aceasta functie deoarece stiu cum sa tratez o situatie de fail rp si stiu cand trebuie sa ma concetrez la problema si cum sa o rezolv
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Adrian , am 16 ani si locuiesc in Bacau! Imi place sa stau pe calculator sa ma joc diferite jocuri si imi place sa scriptez/ programez
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Andrei Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mr.Ficus
Ore jucate pe server:680 ore
De cat timp jucati pe server:Pe server joc de 1 an si 1 luna
Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 
Sanctiuni anterioare pe server:Am avut 2 warn-uri pe care le-am resetat
ID-ul din joc:255
Averea detinuta in joc: Detin o avere de peste 3kk
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu prea cred ca am o reputatie proasta
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Mici probleme legate de anumite persoane din Staff care cu timpul s-au rezolvat si am incercat si eu sa ma cumintesc si sper ca mi-a iesit
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As lasa prieteniile deoparte si as incepe sa ma contrez si sa rezolv orice problema
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi dar si cu rezolvarea problemelor care apar dar si cu raspunderea la tickete
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea de a filma
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share