Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Boabă Octavian [2527]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Boabă
1.2 Prenume:Octavian
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 27
1.5 Înălțime: 1,87m
1.6 Greutate: 80Kg
1.7 Naționalitate: Român
1.8 Adresă: Momentan mă mut din hotel in hotel până găsesc o chirie stabilă
1.9 Număr de telefon: 719-4273
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,sunt!
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu,nu sufăr si nu am suferit vreodată de vreo asemenea boală!
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu pot să o consider boală,dar am un semn din naștere pe piciorul drept,dar este acoperit de tatuaj!
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu,consider că sunt ca oricare altă persoană din acest oraș!
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost niciodată arestat pentru crimă!
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost prins asupra mea cu o armă albă!
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu,nu am folosit niciodată substanțe interzise niciodată in viața mea!
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Ca orice persoană,am primit: pentru viteză!
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Sunt un mândru posesor de permis Auto cu toate caterogiile de condus!
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da,pentru ... viteză...
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sunt capabil și în limba română dar și în limba engleză!
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Cum am precizat si mai sus,sunt vorbitor fluent de limba engleză!
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu,nu am mai trimis!
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:---
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu,nu am mai depus vreun dosar de angajare la nicio altă agenție din acest oras!
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:---
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost pescar,după am lucrat la petrol,la mină si la lemne.Într-un final am lucrat ca scafandru miner!
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc să mă angajez in departamentul de poliție din orașul  Los Santos din simplul fapt că doresc să golesc orașul de mini golanii care s-au amplasat aici in ultimul timp,și pentru a ajuta persoanele in nevoie.Și mai doresc sa mențin disciplina in acest oraș.În ultimul timp am observat că orașul ar avea nevoie de o persoană ca mine în acest post,în cadrul Poliției Los Santos! 
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine mă diferențiază de ceilalti candidați faptul că știu să îmi impun punctul de vedere în așa fel încât să fiu și ascultat.Sunt autoritar si corect,ceea ce îi trebuie acestui oraș.Nu sunt foarte diferit de alți candidați,dar am dorința si voința sa ajung unde mi-am propus!
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Octavian
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :16 ani,aproape 17
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Câmpulung,Arges
5.4 De când vă jucați GTA V? :Mă joc GTA V din 2017
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Mă joc serios pe acest server din August 2019
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : aproximativ 370 ore
5.7 Ce ID aveti in joc? : 2527
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da,am citit!
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da,l-am citit!
5.14 Alte informații :

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Boaba Octavian, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il  faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share