Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Nicolas Andrei [527]


DUTZY
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Andrei
  • 1.2 Prenume:Nicolas
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1.95
  • 1.6 Greutate:95
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Low Power Street Nr.5, Block S3, scara z, Ap. 7, Etaj 3
  • 1.9 Număr de telefon:154-8825

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Sigur, sunt un cetatean legal al orasului Los Santos
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu, sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar de nici o boala Fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:consider ca nu imi pot reduce pontentiala angajare in cadrul departamentului, datorita faptului ca nu sufar de nici o boala. 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu, nu am fost niciodata arestat pentru o crima, datorita faptului ca nu sunt o persoana agresiva.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu, nu am fost niciodata arestat pentru o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu, nu am facut uz de substante in ultimii doi ani si nu incurajez acest lucru.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu, nu am primit niciodata o contraventie,deoarece respect codul penal.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil cu toate categoriile.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu, permisul nu a fost niciodata confiscat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da, sunt capabil sa comunic cat si sa scriu in limba romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, am cunostinte lingvistice in Limba Engleza stiu sa scriu cat si sa comunic in aceasta limba.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da, am trimis o aplicatie catre departamentul de politie Los Santos in trecut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Raspunsul diviziunii de recrutare si de munca a fost ca CV-ul meu a fost respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da, am mai trimis o aplicatie in trecut catre Departamenul ministerului de interne medical.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Verdictul aplicatiei mele a fost ca CV-ul meu a fost acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost somer, deoarece am considerat ca celelalte slujbe nu mi se potrivesc.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie Los Santos, deoarece ai cred ca imi este locul, este un colectiv foarte strans cu oameni foarte capabili pe care imi doresc sa-i cunosc si sa actionam impreuna importiva ilegalitatii. Imi place acest departament, deoarece ai o varietate de actiuni pe care le poti indeplini de la amenzi in trafic pana la jafuri a le bancii chiar urmariri. Munca de politist este una foarte grea si complexa, dar cred ca ma pot adapta usor si actiona impreuna de organele acestui departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca cea mai importanta diferenta intre mine si ceilalti candidati este ca eu consider ca pot face fata adrenalinei si lucrarii sub presiune. Calitatile mele cred ca m-ar ajuta la impiedicarea ilegalitatii in orasul Los Santos cat si a actiunilor desfasurate de Departamentul de Politie Los Santos. Toti aplicantii se pot diferentia prin anumite calitati de la condus pana la tras, dar eu sunt diferit in felul meu. Alt diferentiere intre mine si ceilalti aplicanti este ca eu chiar imi doresc sa intru in acest departament si sa descopar un colectiv nou cu care pot actiona.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Nicolas
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :15
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti Sector 3
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :2 ani aproape
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :de 1 an
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :470 aproape
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :527
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu:DA
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu:DA
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu:DA
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu:DA
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Sigur.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da, am citit si o sa-l mai citesc de cateva ori.
  • 5.14 Alte informații :Multumesc!!!
Edited by DUTZY
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share