Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alvaro Moreco [39]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Moreco
  • 1.2 Prenume:Alvaro
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:Am varsta de 28 de ani.
  • 1.5 Înălțime:Am o inaltime de 188cm.
  • 1.6 Greutate:81kg
  • 1.7 Naționalitate:Costa ricana
  • 1.8 Adresă:Stau cu chirie
  • 1.9 Număr de telefon:595-6148

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Cazierul meu este unul curat asa ca presupun ca da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de absolut nimic.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu,
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu ma ocup cu lucruri dauntoare, din contra sunt importiva acestor lucruri.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, in limba engleza atat si spaniola un pic.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Intr-un fel da, deoarece am fost transferat din departamentul medical in cel de politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Admis.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Aplicatia de angajare a fost admisa.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:In rest am mai fost petrolist, pot sa zic ca eram un sofer excelent si sofer de autobuz din simplu fapt ca am vrut sa ajut comunitatea.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)::In primul rand doresc sa ma alatur acestui Departament de Poltiei din cauza faptului ca de mic ma pasionat mentinerea ordinei si linistii, plus ca tatal meu era politist inainte in Columbia si iubeam sa vad cum aresteaza oamenii care incalca vreo lege ce duce inspre sanctiunea de puscarie, sau chiar amenzi ma lua cu el in patrula in fiecare zi posibila, si cred ca am invatat ogramada de lucuri de acolo cum sa ma descurc cu infractorii si sa acord amenzile cuvenite, acest lucru cred ca ar face din mine un politist foarte eficient, acesta este cel mai mare motiv din care as vrea sa ma alatur acestei instituti de mare putere care tine orasul sub control.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu sunt diferit, orice candidat are calitatile lui propri eu zic sincer ca sunt un pic mai diferit de ei deoarece am niste calitati bune de cooperare, ascultate si bunatate ceea ce cred ca ma avantajeaza umpic fata de ceiltati.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Florin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :6 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Din 2019
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :Am 610
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :39
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da.
  • 5.14 Alte informații :-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share