Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Baciu Vlad [19]


Vlad19
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Baciu
  • 1.2 Prenume: Vlad
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 30
  • 1.5 Înălțime: 1,87
  • 1.6 Greutate: 82
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 666-4541

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați :Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,am primit pentru nerespectarea vitezei pe autostrada
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,am cunostiinte lingvistice in limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Miner, mecanic, tirist si santierist

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):De la o varsta frageda am suferit o pierdere in familie. Pe drum spre casa, in timpul unei plimbari cu scumpa mea mama, un hot a aparut de nicaieri amenintandu-ne cu un pistol. In acel moment, tot ce puteam face era sa ne supunem si sa ii dam delicventului ce voia. Dupa ce infractorul a furat tot ce aveam la noi, sub influenta unor substante interzise si probabil emotionat a impuscat-o pe nevinovata mea mama in stomac. in drumul spre spital, Sufletul I s-a stins. De atunci mi-am promis ca voi deveni un politist, ca voi curata strazile de huligani, infractori, criminali sau orice fel de monstru ce doreste numai rau asupra acestui oras frumos. Vreau sa patrulez cu ai mei camarazi, sa ma lupt cu ai mei camarazi si daca este cazul sa incasez un glont pentru ei. Am sa fac tot posibilul pentru a obtine un loc in acest departament
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt un om just,  ce se dedica si munceste din greu pentru a isi atinge scopul si a castiga. As fi un politist drastic dar in acelas timp atent la orice detaliu . Majoritatea timpului il voi petrece cautand infractori si facand bine orasului si cetatenilor. Sunt un om bine informat in legatura cu politia romana iar pe langa asta bine educat si ascultator.Sunt un om just, serios dar totodata cu simtul umorului. Fata de ceilalti candidati, daca incasez un glont ma ridic si lupt in continuare, daca nu reusesc pe moment tin privirea in fata, invat din greselile facute si incerc sa reusesc de cate ori este necesar. Ma pot exprima foarte clar si pe intelesul tuturor, sunt curajos si nu dau niciodata inapoi. Daca voi fi acceptat voi dovedi tuturor ca ce am spus este adevarat si voi incerca sa fiu mai bun pe zi ce trece.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Vlad
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Piatra-Neamt
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Aproape 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2 ani
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 917
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 19
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Baciu Vlad, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share