Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Cazaciuc [ qArmin / 247 ]


Recommended Posts

  • Informatii din viata reala:

     

  • Numele real: Razvan
    Varsta reala: 16 ani
    Orasul unde traiti: Locuiesc in judetul Suceava, orasul Gura Humorului.
    Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a IX-a I.
    Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur. Orice greseala se plateste.
    Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
    De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca implicarea mea pe aceasta comunitate este una foarte mare, incercand sa ajut cum pot membrii serverului stiind majoritatea intrebarilor puse de acestia. De asemenea, sunt un membru destul de vechi si consider ca merit macar o sansa pentru a arata ce pot, si nu mi-as putea bate joc de aceasta functie, riscand ban permanent.
    Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan, am 16 ani si sunt o fire calma. Imi place sa ies cu prietenii, sa stau pe calculator, sa ajut oamenii si sa ma distrez. Deoarece pana in a 12-a nu o sa mai am examene importante, o sa pot sa-mi dedic mult mai mult timp decat acum pe server. Imi place sa ma chinui sa inteleg oamenii, si in caz de nevoie sa-i ajut, calculand orice actiune pe care o fac. De asemenea, in general sunt perfectionist, si nu imi place ca altii sa ma contrazica cand stiu sigur ca am dreptate. Am destul de multe greseli in trecut legate de comunitate, dar au fost facute "din plictiseala", si nu le-as mai face vreodata. :(
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Armin Cazaciuc
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): arminjesus
  • Ore jucate pe server: ~450
  • De cat timp jucati pe server: ~ 3 ani jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-9 ore (Depinde de zi si de q)
  • Sanctiuni anterioare pe server: In jur de 7 warn-uri lifetime, un ban permanent si un ban provizoriu. Wipe-ul acesta 0 sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 247
  • Averea detinuta in joc: ~4.5kk
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: IC nu, dar OOC din partea multora da. Vreau sa cred ca ma pot schimba si sa pot sa schimb parerea unora despre mine.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din cate imi aduc aminte nu m-am certat cu nici un membru staff, dar cel mai probabil pe parcsurul timpului am fost certat cu mai multi membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, in primul rand as sta jumatate din timpul pe care o sa-l petrec pe server atat pe tickete in joc cat si pe tickete pe discord, as ajuta mai mult playerii si as inceta "glumele" care n-au rost de pe discutii-ooc. De asemenea, as incerca sa "rezolv" problemele intre playeri, afland ce ii deranjeaza unii la altii. Clar, activitatea mea ar fi mult mai ridicata, avand in vedere ca am mult mai multe lucruri de facut, ajutand playerii cu tot ce pot. De asemenea, cu aceasta functie, as incerca sa ma schimb mai mult, in privinta comportamentului, fara sa mai fac unele "prostii" pe care le faceam inainte.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea, un helper este acea persoana care te ajuta cu orice posibiil. Ca Helper, trebuie sa-ti dedici foarte mult timp, pentru a-i ajuta pe ceilalti, facand tickete / rezolvand ajutoare si raspunzand la intrebarile adresate de playeri. De asemenea, ca Helper trebuie sa ai un comportament civilizat, vorbind frumos cu toata lumea si rezolvand probleme calm.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Din fericire am un calculator destul de decent pe care pot filma cu orice software.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
Edited by qArmin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share