Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Manea Edoardo [Edoardo / ID:1055]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Manea Edoardo
Varsta reala: 16 ani fac 17 peste 1 luna
Orasul unde traiti: Fetesti jud Ialomita
Cu ce va ocupa: Sunt elev la liceu clasa a 11-a, imi plac jocurile video.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana capabila si saritoare in orice situatie imi place sa ajut oameni foarte mult indiferent de situatie. Sunt capabil sa aplanez o situatie conflictuala pana la capat, imi place sa vad ca pot fi inteles.
Descrierea ta (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Manea Edoardo sunt din Fetesti am 16 ani aproape 17 sunt o fire ambitioasa, calma si respecta nu imi place sa ma bag in treburile altora am un respect foarte mare asupra tuturor persoanelor indiferent de gradul sau functia pe care acestia o au si parerea mea este ca doar respectand o persoana imi pot castiga si eu respectul. Odata ce mi-am propus o chestie pe aceea o atingere prima data indiferent daca o sa pic nu ma dau batut niciodata indiferent de situatie.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Manea Edoardo
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Edi
Ore jucat pe server: 1300
De cat timp jucat pe server: De anul trecut din Septembrie
Cat timp acordat server pe zi: 7- 10
Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban de 2 ore pentru afk la razie la inceput de wipe. Esuarea de a sta intr o factiune medici 10zile ban si am 1 warn pe motiv condus non rp
ID-ul din joc: 1055
Averea detinuta in joc: aprox 8 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma inteleg bine cu toate persoanele
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului? (exemplu): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa vorbesc calm cu ei si sa nu i sanctionez din prima si sa i fac sa inteleaga ceea ce au gresit si trebuie sa fi si bine-dispus
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta foarte mult comunitate, da sanctiuni daca este nevoie, tickete, indrumarea jucatorilor pe calea cea buna
Aveți posibilitatea de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciună / informație eronată din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Da

Edited by Edoardo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share