Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mendez Juan Hernandez [ AZEY / ID: 13]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marangoci Andrei
  • Varsta reala: 22 [1990805]
  • Orasul unde traiti: Constanța.
  • Cu ce va ocupati: Student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord cu această treabă și voi sancționa indiferent că-mi este prieten, mamă, tată, soră sau Klaus Iohannis, dacă ai greșit și ai încălcat regulamentul plătești pentru greșelile tale!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul server-ului însă nu sunt narcisist și nu voi spune că îl cunosc la perfecție, fiecare om mai are micile lui defecte.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cum am menționat și mai sus nu voi fi narcisist și nu o să spun de ce merit această funcție deoarece eu sunt un simplu aplicant care își încearcă norocul. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, mă numesc Andrei am frumoasa vârstă de 22 de ani, sunt din Constanța și sunt o fire prietenoasă, de treabă, liniștită, caterincoasă dar și serioasă atunci când este nevoie. Unul dintre hobby-urile mele este gaming-ul pe care îl practic de la vârsta de 7 ani cu mare drag și plăcere. Îmi plac ieșirile pe afară, plimbările lungi, nopțile pierdute și distracțiile, vă salut!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mendez Juan Hernandez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AZEY. / AZEY. - FPLAYT.RO
  • Ore jucate pe server: 1630+
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 1 an și jumătate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore zilnice chiar și mai mult din faptul că momentan nu prestez niciun fel de job / nu am o ocupație.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri / 1 ban de 3 zile - din păcate..
  • ID-ul din joc: 13.
  • Averea detinuta in joc: 5 milioane, tir 2 milioane + prelată mare + o groază de prieteni care contează mai mult decât averile ce se măsoară în bani / bunuri. :D
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Dacă stăm să-l întrebăm pe Carlito mă știu drept terminat dar fiecare om este plăcut / urât pe o comunitate din N motive așa că nu poți să faci pe toată lumea să te placă.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, sunt o fire calmă și matură, certurile nu-și au rostul.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu aș face nimic diferit deoarece comunitatea este pusă bine la punct, voi face ca și înainte treaba pe care orice membru staff trebuie să o facă și voi ajuta cât de mult pot această comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupă cu ticketele despre probleme / nelămuriri pe discord chiar și cele de reclamații unde este clar ce greșeală a făcut și știe cu exactitate cum se sancționează, cu ajutarea oamenilor pe #discutii care nu sunt IG și pun întrebări dar și IG cu ticketele pentru probleme / nelămuriri / întrebări / reclamații sau ștergere de vehicule [dVeh] + răspunderea la întrebări pe chat și ajutarea jucătorilor de pe chat care nu au posibilitatea să facă un ticket deoarece sunt morți [/tp 13].
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am această posibilitate și voi filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord cu această regulă!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share