Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mihalache Antonio [Tony / id 6150]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Anrtonio Mihalache
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Studiez
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece cred ca sunt destul de matur pentru a ajuta persoanele noi intrate pe acet server si pentru nelamuririle altor jucatori
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Antonio , imi place in timpul liber sa studiez lucruri noi , si sa ma joc in mare parte pe calculator .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Logan Antonio
    • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: 620
  • De cat timp jucati pe server: 5-6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 4-7 ore in timpul saptamanii si in weekend 8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri
  • ID-ul din joc: 6150
  • Averea detinuta in joc:  3 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic deosebit , as incerca sa fiu aici pe server cand ceilalti membrii staf nu sunt pentru a ajuta mult mai multa lume.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper , ajuta playerii nou veniti , raspunde nelamuririlor jucatorilor , tine ordine pe server atata timp cat gradele superioare nu sunt on , accepta ticketele si nu incalca regulamentul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 19anto47 said:

p.s am actualizat descrierea in minim 20 de cuvinte.


Salut ! Ma numesc Antonio si am varsta de 16 ani , locuiesc in Bucuresti , sunt un baiat glumet , politicos , îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred cam am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci când trebuie, asta înseamna ca ai discernamânt si nu lasi pe nimeni sa te calce în picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cât as încerca, adica nu pot pune la fund asa cum zice în popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca ,realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusii ma bucur ca sunt asa , aceasta e descrierea mea: super competitiv,am spirit de echipa,nu apreciez glumele proaste si sunt foarte social,cu cei 7 ani de acasa si cu simtul umorului. , printre aceste lucruri mai am si un lucru pe care in folosesc in fiecare zi (Calculatorul) , deoarece este un loc in care uiti de "REAL LIFE" ci acolo esti intr-o lume "VIRTUALA" care te ajuta sa nu te plictisesti , si sa aflii lucruri noi . In general ma inteleg bine cu toata lumea.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share