Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Magurean Antonio [ Magurean / ID: 724 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Magurean Antonio
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceu, iar in timpul liber de obicei fivem.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, de obicei nu imi plac de loc favorizarile.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece petrec foarte mult timp pe server si imi place sa ajut mereu cu orice se poate, nu ma consider mai special ca ceilalti dar cred ca ma pot descurca mai bine ca ceilalti dupa parerea mea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Magurean Antonio sunt din Zalau si imi place foarte mult sa ma joc fivem mai ales cu aceasta comunitate minunata de pe Fplayt, sunt elev, studiez filologia si istoria nu ma prea preocupa sporturile si vreau sa devin antreprenor, cam atat am avut de spus despre mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Magurean Antonio 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Magurean 
  • Ore jucate pe server: 1080+
  • De cat timp jucati pe server: De aproape un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un singur warn pentru actiune ilegala in zona publica de cand aveam 250 de ore, deoarece nu am stiut ca in locul in care il amenintam pe acel bait era o zona publica.
  • ID-ul din joc: 724 
  • Averea detinuta in joc: 1.700.000 cash, un aventador si un apartament in DelPerro
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, de obicei sunt prietenos si stiu sa glumesc de aia nu consider ca am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, si in momentul in care am fost sanctionat am recunoscut vina si am regretat ce am facut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu asi face nimic diferit, o sa fac doar ce mi se spune de catre cineva cu experienta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatorii noi ai serverului sau si pe cei vechi care nu cunosc unele lucruri din regulamentul de pe server si alte lucruri administrative sterg masini, duc oameni la garaj in cazul in care serverul pica sau in cazul in care un om este spawnat departe de oras sau de garaj.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt de acord. 
Edited by Magurean
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share