Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Castellano Pablo [Cipri/ID:455


Recommended Posts

Numele real: Cipri

Varsta reala: 16

Orasul unde traiti: Craiova

Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa A-10 a,iar timpul liber imi place sa il petrec pe server.

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absoult.

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire foarte rabdatoare si intelegatoare care înțelege când este de glumit si cand trebuie seriozitate. 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cipri locuiesc in Craiova, elev in clasa A-10 a ,iar in timpul liber mi-l dedic pe server,imi place sa ma joc pe PC.Sunt un baiat simplu si cu devotament in ceea ce fac si mereu incerc sa evoluez in ceea ce fac.

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Castellano Pablo

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cipri

Ore jucate pe server: 640-650

De cat timp jucati pe server: 1 an

Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore

Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.

ID-ul din joc: 455

Averea detinuta in joc: VIP Emerald,Apartament la Eclipse,Nissan GTR Nismo si 1M in Banca.

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred.

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face nimic deosebit pentru ca sunt persoane care au mai multa experienta decat mine in lucrul acesta,dar rabdarea mea si devotamentul pe care il am m-ar ajuta sa castig aceasta functie pe server,gradul de HELPER pe server mi-l doresc de cand am intrat prima oara pe server si nu o sa dezamagesc pe nimeni in privinta gradului.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un HELPER nu este persoana care sanctioneaza cand faci ceva gresit.Un HELPER face mai mult de atat,se ocupa cu linistea pe server si face oamenii sa inteleaga ce au gresit si ajuta playerii prin regulamentul impus.Inainte de a sanctiona o persoana sa se asigure ca a inteles ceea ce a gresit si ca nu o sa se mai repete.Este normal sa primesi o sanctiune cand ai facut ceva mai major,dar dupa parerea mea asta nu este scopul unui HELPER.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share