Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Guilermo Ramos [dolar / ID:239]


Recommended Posts

Numele real:Iustin
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Galati
Cu ce va ocupati:elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da sunt de acord 
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie din simplu fapt ca imi place sa ma joc pe aceasta comunitate si consider ca in cele 5 luni de cand ma joc pe aceasta comunitate am invatat si am vazut cum actioneaza si cum gestioneaza unii membrii staff in unele situatii.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Consider ca sunt o persoana calma cu simtul umorului,o persoana care stie sa vorbeasca cu lumea si sa ii inteleaga (cel putin asa ma consider).Practic fotbal de aproape 11 ani iar acest fapt m a ajutat sa invat sa vorbesc cu diferite pesoane cu diferite temperamente fotbalul fiind un sport de echipa trebuie sa comunici cu toti membrii echipei.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Guillermo Ramos
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):dolar
Ore jucate pe server:550
De cat timp jucati pe server:1 an 
Cat timp acordati serverului pe zi:5-6 ore in unele zile chiar mai mult
Sanctiuni anterioare pe server:cateva warn uri inainte de wipe
ID-ul din joc:239
Averea detinuta in joc:Gtr si cativa money cash
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu nu ma stiu cu o reputatie proasta pe server
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu nu am avut niciodata o altercatie cu un membru staff
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Eu prefer sa zic ca nu as face nimic diferit fata de alti membrii staff pentru ca asa as fii destul de arogant dar daca as avea aceasta functie mi as face treaba de membru staff si uneori si extra
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu mentinerea disciplinei si sa ajute toti jucatorii care au nevoie de ajutor la tickete sau in general
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share