Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Atodiresei Simion [ Kropper96 / 10794]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marica Vlad
  • Varsta reala: 16 ani 
  • Orasul unde traiti: Buzau 
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord ca trebuie sa las prieteniile deoparte ca membru staff când vine vorba de sancțiuni. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da , eu consider ca îl cunosc la perfectiune. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece ma consider un baiat responsabil și de-asemenea stiu și regulamentul server-ului foarte bine și ii pot ajuta pe cei noi .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marica Vlad , am 16 ani și sunt din Județul Buzău, imi place să petrec timpul pe fivem si în aer liber cu tovarășii mei . Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa , știu sa respect persoana care îmi impune de-asemenea și ea respect .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Atodireseri Simion
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kropper96
  • Ore jucate pe server: 520 
  • De cat timp jucati pe server: De 4-5 luni .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5-6 ore .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut .
  • ID-ul din joc: 10794
  • Averea detinuta in joc: 1,6 milioane și niște mașini ( r34 nismo , lamborghini aventador , supra 98' , g65 , etc ...)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , chiar deloc .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: A-și încerca să ajut cât de mult pot playeri noi pe server ( sa nu mai facă Fail RP ) .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu îngrijirea serverului ( sancționarea playeri lor, /dv , ajutarea playeri lor noi pe server )
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share