Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Feraru Tass [ Tass / ID 10008 ]


Tass
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tanasa Andrei-Alin
  • Varsta reala: 21 de ani.
  • Orasul unde traiti: Brasov.
  • Cu ce va ocupati: Muncesc intr-o firma Germana in ture, dar acum am niste probleme de sanatate si imi petrec majoritatea timpului pe server.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie din cauza ca sunt foarte calm si linistit si nu ma enervez repede, incerc pe cat posibil sa le explic celor noi in stil rolepaly cum sa se descurce pe server si as vrea sa o pot face si ooc. Ar fi mai usor si pentru mine si ar intelege si ei mai repede si mai usor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Despre mine ce sa zic, sunt un baiat simplu, glumet in limita bunului simt, modest, am o problema de sanatate care imi ofera posibilatea sa petrec cat mai mult timp pe pc, in rest imi place sa fiu cunoscut. Imi place sa fiu corect cu toata lumea si mai ales nu-mi plac favorizarile. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Feraru Tass
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tass
  • Ore jucate pe server: 605
  • De cat timp jucati pe server: Nu stiu exact, dar cred ca am un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi, am zile cand stau si 14 ore, dar in general 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 10008
  • Averea detinuta in joc: 3 milioane plus VIP Emerald.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar ma stiu cu o reputatie chiar ok.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu am avut un ton adecvat si nu s-a ajuns la injuri sau alte amenintari.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, mi-as face treaba de Helper, sa ajut jucatorii si sa le explic la cei noi cum e pe communitate incercad sa le fac viata mai usoara si sa ramana pe comunitate cat mai mult timp.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu acordarea ajutorului si explicarea jucatorilor noi, raspunde la intrebarile jucatorilor care nu stiu anumite notiunea de `roleplay`.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez mereu cand sunt pe server.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, mereu mi-am asumat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share