Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Robert Manolescu [ 39izfortza / id 1632 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert Manole 
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti: Constanta 
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Aceasta funcție nu se dobândește foarte ușor . Aceasta funcție trebuie sa fie dobândită de oameni capabili și care știu sa facă diferența in anumite situații tensionate , sa își păstreze calmul si sa ajute jucătorii noi si cei ce au nevoie de ajutor intr-o anumită situație ! Eu ma regăsesc in calitatiile menționate de mai sus si cred cu tărie ca pot sa ajut comunitatea intr-un mod corect si fără favorizării deoarece atunci când vrei sa ajuți pe cineva trebuie sa ii ajuți cu inima buna ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un băiat obișnuit de 18 ani ,  destul de cunoscut in orașul meu natal , sunt absolvent de un liceu cu prestigiu din  Constanta , sunt prietenos , un băiat cu carisma si umor , un băiat care atunci când poate sa ajute pe cineva o face fără ezitare , un băiat serios și cu capu pe umeri care știe sa se descurce in anumite situații tensionate și in cele din urma sunt un jucător vechi pe comunitatea Fplayt 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Robert Manolescu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 39izfortza 
  • Ore jucate pe server: 300 ( Am avut examenul de bacalaureat și nu am putut intra pe server , dar experiența mea de pe comunitatea fplayt este de 7 luni și cu 500 de ore înainte de wipe ) 
  • De cat timp jucati pe server: 7 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 sancțiuni ( 1 warn pentru “metagaming”, 1 warn pentru  “tras din animație “ , și un ban pentru condus “NON-Rp”)
  • ID-ul din joc: 1633 
  • Averea detinuta in joc: in jur de 200000 bani Cash și in jur de 2 mașini legendary , 2 clasa A , 3 clasa C , 3 clasa B
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: chiar deloc 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa le ofer jucătorilor o experiența și o sa dau dovada de profesionalism atunci când au nevoie de ajutor ! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Funcția de helper este una necesară atunci când vine vorba de o comunitate de fivem , aceasta funcție se ocupa cu ajutarea jucătorilor in situații tensionate sau in rezolvarea problemelor lor !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share