Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Beatrice Braddock [Beea / I16172 ]


Beea
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Timar Beatrice-Cristina
  • Varsta reala:23
  • Orasul unde traiti:Cluj 
  • Cu ce va ocupati:Angajata 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am mai fost membru staff ,foarte mult timp,  si as dorii sa imi arat din nou sprijinul fata de comunitate si sa ajut cum pot .Stiu regulamentul si consider ca pot sa invat din greselile facute in trecut si sa imi dau silinta mai mult de data aceasta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Timar Beatrice-Cristina am 23 de ani si tocmai ce m-am mutat la Cluj . Sunt o fire pacifista si imi place sa ajut cu ce pot .Sunt o fire deschisa care isi face repede prieteni noi si ii place sa fie foarte comunicativa . Sunt pasionata de gaming si de arta .^^

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Beatrice Braddock
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Beea
  • Ore jucate pe server: 512
  • De cat timp jucati pe server: de 3 ani de zile 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-8 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu 
  • ID-ul din joc:16172
  • Averea detinuta in joc: 5 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: De obicei  ma ocupam de playeri noi , eram activa la ore tarzi si ajutam cat de mult puteam indiferent de situatia in care eram, daca eram in rp , sau daca vedeam ca nu mai era nimeni pe tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are rolul de ajuta playeri , noi sau vechi , in legatura cu orice nelamurire , intrebare sau neintelegere legata de server , joburi sau alti playeri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: incerc
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share