Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bănică Edy [ EdwardBM / ID: 891 ]


Recommended Posts

INFORMATII DIN VIATA REALA

Numele real: Bănică Eduard Marian

Vârstă reală: 17 ani (28/06/2004)

Orașul unde trăiți: Pitești

Cu ce va ocupați: Sunt elev la Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești.

Sunteți de acord că trebuie să lăsăți prieteniile deoparte și sa acționați corect în orice situație?: Normal.

Cunoașteți la perfecțiune regulamentul serverului?: Desigur.

De ce credeți că meritați această funcție (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană activă pe această comunitate, nu am sancțiuni, nu sunt certat cu nimeni, știu să aplic regulamentul și să vorbesc coerent având un limbaj decent.

Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană ambițioasă în viață de zi cu zi, am avut multe încercări de-a lungul timpului peste care am trecut cu brio, am un comportament civilizat și nu am arfe. Nu mă trag dintr-o familie bogată dar o să fac tot posibilul să creez una.

 

INFORMATII DE PE JOC

Numele din joc (Buletin): Edy Bănică

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): EdwardBM

Ore jucate pe serverAm 1035h la momentul aplicării.

De cât timp jucați pe server: Mă joc constant (zilnic) din dată de 22/02/2021 când am ales să părăsesc total altă comunitate din motive personale.

Cât timp acordați serverului pe zi: 7 ore (conform statisticilor Steam)

Sancțiuni anterioare pe server: Nu am fost sancționat cu nimic.

ID-ul din joc: 891

Averea deținută în joc: Dețin o casă clasa A în Zona Mirror, un cap tractor Scania, o prelata mare, un tug, un R34 Nismo, 5 mașini VIP, multe mașini sub 100k fiecare și obiecte in valoare de ca. 500k.

Va știți cu o reputație proastă pe joc?: Nu știu să am o reputație proastă pe server de când activez.

Ați avut altercații, discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut și nu voi avea.

Ce ați face diferit dacă ați obține această funcție?: Cu această funcție aș îndeplini sarcinile unui membru Staff și un plus pe care l-aș adaugă este explicarea mai în detaliu a greșelilor făcute de jucători pentru a nu se repetă că în majoritatea cazurilor, adică o sancțiune trebuie primită și cu o lecție.

Cu ce credeți că se ocupă un HELPER: Știu că un Helper se ocupă cu: tickete în-game, cât și pe Discord, ajutarea oamenilor de pe chat-ul OOC de pe server (care nu pot face ticket sau au diverse întrebări ) și Discord(discuții+secțiunea support), ștergerea mășinilor abandonate / buguite (de care ma ocup și în momentul de față având acces la dVeh).

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.

Ești de acord că orice minciună/informație eronată din această aplicație să fie pedepsită cu ban permanent?: Sunt total de acord!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share