Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gallardo Vlad [ MincuL / ID: 198 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad Mincu
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti. 
  • Cu ce va ocupati: Angajat necalificat in constructii civile.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o fire pasnica si am rabdarea necesara pentru rezolvarea ticketelor dificile. De asemenea, eu cred ca experienta si cunostiintele mele pot fii de folos in dezvoltarea comunitatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vlad, sunt din Bucuresti si sunt elev in clasa a 11-a. Sunt serios cand aceasta imi este ceruta, dar in acelasi timp sunt  si o persoana pusa pe glume cand este momentul. Imi place sa socializez si sa invat lucruri noi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gallardo Vlad
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MincuL
  • Ore jucate pe server: 980
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ de 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4 si 5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sanctiune acumulata pe server.
  • ID-ul din joc: 198
  • Averea detinuta in joc: 4 milioane cash, S-13 si o casa clasa B in Del Perro.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nicio altercatie cu vreun membru din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mai activ si mi-as sectiona timpul in asa fel cat sa am timp si de tickete si de roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Eu cred ca un helper se ocupa cu rezolvatul ticketelor pe Fivem, cat si pe Discord si de a explica noilor playeri greselile pe care acestia le fac.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu Radeon Software.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share