Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fredo Hernandez [ Run / ID: 969 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Daniel
  • Varsta reala: 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Giurgiu
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cosnider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma, stie sa se impuna cand este nevoie si cred ca ma joc de destul timp pe server si cunosc in totalitate serverul si pot ajuta playerii care au nevoie de orcie lucru.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Daniel am varsta de 16 ani, dupa parerea mea cum am mentionat si mai sus sunt o persoana destul de calma, intelegatoare si cu simtul umorului dezvoltat si serios mereu cand este nevoie si pot ajuta cu orcie este nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Fredo Hernandez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Run
  • Ore jucate pe server: Am 930 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului pe zi in jur 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 969
  • Averea detinuta in joc: Averea mea estimata in bani este de 3 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit cu aceasta functie, ma voi ocupa de aceasta functie asa cum trebuie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor in cazurile in care nu cunosc ceva sau au o nelamurire despre orcie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share