Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tudor Christian [ ChristianTCS / ID: 248 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tudor Christian 
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti: București
  • Cu ce va ocupati: Elev si domeniul auto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur ca da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie din mai multe motive, eu fiind destul de vechi pe server, mai exact din 2019. Merit aceasta functie deoarece sunt un om care da dovada de devotament si perseverenta in lucruriile pe care le face. Cu aceasta functie voi incerca pe cat posibil sa aduc comunitatea FplayT pe culmile cele mai înalte in zona FiveM-ul si nu numai. Aceasta, eu consider ca ar fi unele din multele motive pentru care eu consider ca merit aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Christian , locuiesc in minunatul oras Bucuresti si am frumoasa varsta de 19 ani ani. Imi place sa imi fac multi prieteni si sa ma distrez cu ei, imi mai place si munca in echipa caruia ii place sa doscepere multe aventuri noi, sunt glumet, darnic, respectuos. Hobby-ul meu preferat este Fivem-ul, dar pe langa acesta mai am respectiv Fitness-ul. De obicei nu prea imi place sa ma auto-descriu, dar acum pot face un efort. Consider eu ca este bine si imi place sa ma gandesc de doua ori asupra unei decizii.  Mi-ar placa sa studiezi  in afara tarii, insa mai am timp sa ma gandesc asupra deciziei. Imi place sa cred ca sunt o persoana de treaba si care face mereu o impresie buna. Intotdeauna am fost de parare ca pentru a fi respectat, lucru ce multi si-l doresc, trebuie si tu la randul tau sii respecti pe cei din jur indiferent de aparente. Stiu sa lucrez in echipa, sa comunic, sa ma port frumos fata de un coleg/prieten/tovaras/amic sau chiar orice alta persoane care nu o cunosc. Imi place sportul, mai ales sa alerg sau sa ma plimb cu bicicleta singur sau cu prietenii. Tin la glume insa cand este vorba de treaba serioasa, treaba serioasa sa fie, sunt un baiat care se tine de cuvant. Tin sa va zic ca nu folosesc un limbaj vulgar. Imi place franceza.  Pot sa tin secrete, imi respect colegii de pe Fivem si cei din realitate. Imi plac filmele de actiune,comedie. Imi place in weekend sa merg la sala de fitness si sa joc Fivem. Sunt un baiat de treaba. Imi place sa joc Fivem.  Sunt o persoana care nu pune la suflet cele mai mici amanunte, amuzanta, serioasa . Am ca hobby-uri fitness-ul care practic de 1 an si jumatate. Imi place sa ies cu prietenii in oras deoarece sunt un baiat sociabil. Îmi place sa ajut oamenii la nevoie. Ma doare atunci când vad un om la nevoie iar eu nu pot sa-l ajut, mai clar nu îmi sta în putinta. Sunt un tip de om care promoveaza buna crestere, o educatie aleasa, si nu în ultimul rând respectul. Mereu am trait cu gândul de a respecta pe toti, si uneori am primit respectul înapoi, alteori, nu. Dar nu este problema, nu toti oamenii trebuie sa ma placa. Ma simt in elementul meu. Nu îmi place sa judec persoanele, nu-mi place sa pun etichete oamenilor. Eu nu ma consider în masura, si nu cred ca exista pe pamânt un om care sa judece oamenii, lasând la o parte meseria de judecator, eu vorbesc în alt sens. Pot spune ca am cei 7 ani de acasa. Eu pun suflet în tot ceea ce fac, fie ca e bine, fie ca e rau, nu de fiecare data fac diferentierea dintre bine si rau, dar ulteior îmi dau seama de greseala si fac tot ce îmi sta în putinta sa repar acea greseala. Ca si inchiere tin sa va salut, eu am fost Christian, am rupt o fila din mine si am pus-o pe foaie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tudor Christian 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Christian 
  • Ore jucate pe server: 415
  • De cat timp jucati pe server: Din anul 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un ban de 3 zile, deoarece eram la inceput de server, in primele săptămâni de la wipe, s-a organizat acea bataie in grove cu cutite intre mafii, iar a venit politia mai devreme decat trebuia si mi-a buguit cutitul si l-am aruncat pe jos cand aveam catuse. Mi-am asumat banul.
  • ID-ul din joc: 248
  • Averea detinuta in joc: O casa in zona Vespucci, o prelata mare, o barca, in jur de 500k cash, eu ma axez mai mult pe roleplay, decat le avere.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca in mare parte sa schimb mentalitatea jucatorilor, sa încerc pe cat posibil sa aduc comunitatea la cel mai inalt nivel atat in Romania cat si in afara, sa ajut cat mai multi playeri, in special mi-a dedica foarte mult timp pentru ajutarea playerilor noi si multe altele.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In special cu rezolvarea ploblemelor playerilor, v-am prezentat si mai sus unele din caracteristici.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur ca da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share