Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mino Gheara [mino🌺 / ID:10569]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Teodora Stanca
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Eleva
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activa pe server si imi doresc sa ajut playerii noi incat acestia sa invete cum sa faca un roleplay cat mai frumos si fara greseli. De asemenea cunosc regulamentul serverului foarte bine, cat si foarte multe reguli nescrise care influenteaza foarte mult roleplay-ul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mi se spune Mino, am 16 ani si sunt eleva la C.N. „Carol I”, din Craiova. Ma consider o persoana foarte calma in situatii stresante, deoarece imi calculez foarte bine planul de strategie si actionez doar dupa ce stiu ca este cea mai buna varianta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mino Gheara
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mino🌺
  • De cat timp jucati pe server: 5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 10569
  • Averea detinuta in joc: 1.5 mil, tug, tir phantom, prelata, un apartament la eclipse si jumatate de dino
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Personal as incerca sa imbunatatesc roleplay-ul playerilor noi dedicandu-mi timp pentru a le explica acestora cat mai detaliat cum sa faca un roleplay de calitate, deoarece de obicei helperii nu dedica atat de mult timp acestui lucru.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper rezolva probleme legate de roleplay, cat si de ooc, facand tickete.

 

  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share