Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Armin Gabriel [3818]


GaByTz
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Armin
  • 1.2 Prenume: Gabriel
  • 1.3 Sex: M.
  • 1.4 Vârsta: 29
  • 1.5 Înălțime: 1.82
  • 1.6 Greutate: 70kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 392-7906

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contraventie pentru faptul ca am depasit limita de viteza in oras.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu am avut permisul suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Mai am ceva cunostinte in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat si demis la cerere.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am mai trimis un CV la Spitalul Los Santos si am fost acceptat si demis la cerere.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Stagiar, Agent Sef Principal, petrolist, sofer pe tir.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Sunt o persoana ambitioasa si matura, consider ca datorita trecutului meu din facultatea de afaceri internationale, am ajuns sa pot lucra eficient intr-o echipa formata din mai multi membrii ce isi cunosc perfect atributiile si ce asteptari are conducerea de la ei. Sunt onest, incerc cat se poate de mult sa colaborez cu toate persoanele cu care sunt implicat in diverse actiuni. Consider ca abilitatile mele de comunicare si carisma m-ar ajuta enorm in cadrul departamentului de politie.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur departamentului de politie Los Santos, deoarece de mic am avut o placere fata de aceasta munca care favorizeaza orasul nostru in masuri mari. Fiind o persoana foarte nationalista, mereu am tinut cu statul, cat si la bine, cat si la greu. Imi doresc sa ma mai alatur acestui departament, datorita pregatirii mele de care am avut parte in trecut in urma absolvirii Academiei de Politie Los Santos.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Gabriel.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Alba Iulia.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2 ani.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 685.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3818
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc, sper sa fiu acceptat!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Armin Gabriel, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share