Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Francisco Ricardo [6868]


Drex
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Francisco 
  • 1.2 Prenume: Ricardo
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 35
  • 1.5 Înălțime: 1.87
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Spaniola
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 377-4152

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: N/A
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit nici macar o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Sigur ca da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: -
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pe langa limba romana mai am cunostinte in Limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost RESPINS datorita unei vechimi nu prea mari in oras.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul Medical iar acesta a fost ACCEPTAT.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic si Sofer de Autobuz.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului de politie Los Santos deoarece imi place sa ofer intotdeauna oamenilor o mana de ajutor si consider ca sunt capabil sa indeplinesc toate misiunile si sa imi indeplinesc toate atributiile, dar si datorita faptului ca este un departament foarte organizat si in special admir cu ceea ce se ocupa. Din punctul meu de vedere departamentul este foarte organizat si consider ca m-as putea intelege cu conducerea cat si cu membrii departamentului.Vreau sa apar orasul de toti infractorii acestuia, imi doresc sa fac orasul unul mai bun prin oprirea tuturor ilegalitatilor tinand cont ca toti cei din familia mea au fost politisti, iar eu mereu i-am stimat foarte mult si mi-am dorit sa fiu ca acestia. Imi doresc din tot sufletul meu sa prind faptasii, iar daca voi ajunge in Departamentul de politie stiu ca voi reusi cu ajutorul viitorilor colegi din departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Consider ca toti candidatii au sanse egale, nu ma diferentiez cu nimic fata de acestia, sunt o persoana calma, rabdatoare si consider ca ma pot face util, sunt un tip sociabil, cu simtul umorului, harnic si muncitor si pot sa ma remarc prin modul meu de a face lucrurile.  Pe langa aceste lucruri conteaza foarte mult si cum te comporti sau vorbesti, mai exact trebuie sa ii respect deoarece si ei sunt oameni iar la aceasta categorie ma descurc destul de bine. Totodata, am foarte multe rude care au apartinut acestei ramuri, m-au invatat inca de mic cum se actioneaza ca un politist.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Catalin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Buzau
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V de aproximativ 4 ani iar FiveM de aproximativ 3 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc pe server-ul FplayT de 5 luni de zile.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 178
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 6868
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le-am citit!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Sigur ca da!
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc frumos pentru timpul acordat citirii acestui CV!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Francisco Ricardo, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share