Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER] Anderson Alex [ Alex2w /185]


Alex2w
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Alex
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati: Liceu
  • De cat timp jucati pe server:Aproximativ de cand s-a deschis
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: minim 2-3 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece am mai fost helper si stiu destul de bine regulamentu,stiu sa fac un RP decent zic eu,imi place sa ajut persoanele atunci cand au nevoie si sa-le explic cand gresesc ceva
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana destul de sociabila,ma integrez destul de repede, am simtul umorului dar sunt si serios in momentele cand este nevoie de acest lucru,lucrurile ce-mi plac sa le fac cel mai mult este sa ies afara cu prietenii si gaming-ul iar una dintre pasiunile mele este kickboxing-ul

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Anderson Alex
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Alex
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut nici o sanctiune
  • ID-ul din joc:185
  • Averea detinuta in joc:1175$ si um BMW M5
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa ma implic mai mult pentru a mentine in permanenta un RP pe server, atunci cand un player greseste o sa-i explic sa-l fac sa inteleaga ce a gresit si si sa-i spun cum ar fi putut proceda pentru a evita sa faca ceva Non-Rp,si sa  nu-l sanctionez de prima data,scopul meu fiind sa fac playerii sa-se comporte mereu intr-un mod cat mai RP posibil
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un helper se ocupa cu ajutorul playerilor care intra pe acest server si care au anumite nelamuriri in ceea ce priveste RP,regulamentul sau oricare alta intrebare despre sv, si se asigura ca mereu se face RP pe server si sanctioneaza playerii cand nu fac acest lucru 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permant:Da
Edited by Alex2w
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share