Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Emi Dumitrescu [ Nathen / ID: 15597 ]


Nathen
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dumitrescu Emilian
  • Varsta reala: 26 de ani
  • Orasul unde traiti: Schönberg im Stubaital 
  • Cu ce va ocupati: Sunt distribuitor de medicamente farmaceutice 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Cunosc în proporție de 90%.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  În primul rând, sunt o persoană responsabilă. Îmi place să tratez  lucrurile cu mare atenție și, desigur, punctual. Consider că merit o șansă pentru această funcție deoarece am o experiență vastă, mă implic cu seriozitate în tot ceea ce fac și duc la bun sfârșit orice lucru început. Joc de ceva timp pe comunitate și am învățat destul de multe lucruri de pe acest server. Această șansă din punctul meu de vedere este o mulțumire la adresa comunității prin ajutorul meu oferit celor care sunt la început. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Numele meu este Emilian, m-am născut în Craiova, am vârsta de 26 de ani, am studiat facultatea de Kinetoterapie și de aproximativ 3 ani jumate locuiesc în Austria. Sunt o persoană simplă, îmi place să le spun lucrurilor pe nume şi îmi place să fiu tratat cu aceeaşi monedă. Nu am pretenții de la nimeni şi nici nu vreau ca cineva să se muleze după personalitatea mea. Am pretenția de la oamenii din jur să îmi spună când greşesc în momentul în care am greşit. După X timp nu mai este importantă nici problema şi nici persoana. Învăț din greşeli şi încerc să repar dacă este posibil.  
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Emi Dumitrescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Nathen
  • Ore jucate pe server: 343.75
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 4 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul săptămânii, pot intra în jur de 2-3 ore dimineața sau seara, având program de lucru puțin mai complicat. Însa în week-end pot petrece destul de mult timp pe server, pot spune că peste 5 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sancțiuni anterioare primite de la admini.
  • ID-ul din joc: 15597
  • Averea detinuta in joc: Dețin pachetul Tesla de la VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercații sau discuții aprinse cu niciun membru din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Aș începe să îmi împart timpul petrecut pe server, chiar jumătate sau mai mult pe partea de staff, aș ajuta jucătorii atât cei noi, cât și cei vechi pe chat-ul din joc și la tickete. Comportamentul meu ar fi mult mai elevat, nu numai la tickete, dar și în roleplay, pentru că un membru staff trebuie să fie un exemplu pentru ceilalți jucători.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are rolul de a ajuta jucătorii care au probleme sau nelămuriri. Au rolul de a îndruma spre a lua o decizie corectă jucătorii de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share