Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Gica Ploiesteanu [11892]


Recommended Posts

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Ploiesteanu
  • 1.2 Prenume:Gica
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1.86
  • 1.6 Greutate:84kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Complex Crown apartamentul nr 1 
  • 1.9 Număr de telefon:326-6187

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:NU
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:NU
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Mi-a fost permisul de comnducere pentru ca am taiat dubla continua !
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:DA
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:DA
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza si Franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:DA
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am fost acceptat si am stat aproximativ o luna fostul callsign find 422 !
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist , Sofer de autobuz , medic 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)::Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece am o experienta vasta in acest domeniu  o experienta de aproximativ 500 de luni  ! Doresc sa ajut cetatenii ce se afla la ananghie si au neparat nevoie de numarul unic de urgenta 112 ! Bunicul meu a fost agent de paza  la Penitenciarul de Maxima Siguranta  din Sandy Shores   si de mic mergeam cu el la munca si stateam amandoi cu Nea Marcel la poarta la vizite la primire ! Intr-o zi  , mai exact in data de 25.01.2006 a avut loc marea evadare unde Pedro impreuna cu compania au evadat din inchisoare si in urma acelei altercatii bunicul meu a fost grav ranit si a fost nevoit sa i fie amputat piciorul !  Am facut un juramant ca acest lucru sa nu se mai intample si sa protejez cetatenii orasului Los Santos !
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte)::Sincer nu sunt cu nimic deosebit fata de ceilalti deoarece toti suntem oameni si facem greseli dar cu timpul invatam si data viitoare vom fi mai bine pregatiti ! Poate experienta mea vastade aproximativ 500 de luni isi poate spune cuvantul dar in rest nu ma consider superior fata de nimeni  , toti suntem egali , nimeni nu a stiut de la inceput si totusi cu munca si devotament a invatat si s-a descurcat mult mai bine data viitoare !

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Alexandru
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :2019
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :de 4 luni si ceva aproximativ
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) :430 de ore 
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :11892
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :DA
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :DA
  • 5.14 Alte informații :Multumesc pentru atentie si sper sa revin in politie pentru ca imi e dor de vechi mei colegi ! Toate cele bune si ne auzim !
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Gica Ploiesteanu, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share