Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Miller Frankie [73]


TonyDany29
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Miller
  • 1.2 Prenume: Frankie
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 19
  • 1.5 Înălțime: 1.87
  • 1.6 Greutate: 80 kg 
  • 1.7 Naționalitate: Afro American 
  • 1.8 Adresă: -Mirror Park NR50
  • 1.9 Număr de telefon: 519-4242

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: -
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: - 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  -
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: - 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: -
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am fost o singura data pentru ca am avut geamuri fumurii
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza si putin Franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:  Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost bancher Arcadius , posta romana, Mc Donald's si padurar

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Buna Ziua, as dori sa fac parte din Departamentul de politie din Los Santos deoarece in tinerete am absolvit Universitatea de Drept si atunci la moment nu am avut ocazia de a gasi un loc de munca in domeniu asa ca am ales sa ma angajez la Banca Arcadius. Am studii si sunt sigur ca sunt capabil sa fac parte din Departamentul de politie din Los Santos, sunt o persoana calma, ambitioasa si imi place sa lucrez in ceea ce fac pe termen lung. Sunt sigur ca nu voi dezamagi pe minei cand vine vorba de Departamentul de Poltie Los Santos, imi place oridinea, respectul, cat si legea. (Cu stima si Respect Politie Los Santos!)
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu cred ca ma diferențiaz de ceilalti candidati prin felu meu de a fi om, sinceritatea, respectul, stima fata de ceilalti oameni din jur, gandirea, nu pot spune ca sunt mai presus decat ceilalti candidati deoarece nu am avut ocazia de a avea o discutie cu ei. Pot spune ca sunt un om care ii place munca, ii place ceea ce face. (Cu stima si Respect Poltie Los Santos!)

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Tony
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2015 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2018
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : 910
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 73
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da 
  • 5.14 Alte informații : Reintegrare am fost ASP . Multumesc pentru atentia acordata acestui CV
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Miller Frankie, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in programul de reintegrare al Departamentului de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important este sa ma contactati sa va pun in cunostinta cu ceea ce trebuie sa faceti pentru a participa.

Out of Character (OOC):
Te rog sa imi dai un mesaj pe discord (KaleidoscopRo#1499) cu ID + Numele tau IC complet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share