Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Spoitoru Syluetu [1069]


SYLU ZEW
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Spoitoru
  • 1.2 Prenume: Syluetu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1,85
  • 1.6 Greutate: 90kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Los Santos.
  • 1.9 Număr de telefon: 331-1382

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de vreo boala cronic.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am utilizat substante interzise niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o singura data un avertisment verbal pentru foliile de pe geamurile masinii.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, detin un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost suspendat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte minime in Limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu. Pana acum am muncit ca si sofer la firma de curierat din Los Santos.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Prima data, am muncit pe santier deoarece nu am reusit sa-mi gasesc o slujba mai buna, insa ulterior am prins un post ca sofer la firma de curierat al orasului Los Santos.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului de politie, deoarece, in primul rand este foarte organizat din toate punctele de vedere si foarte bine structurat. In al doilea rand, doresc sa fac parte din acest departament deoarece vreau sa arestez toate persoanele care incalca legea. Eu personal am fost talharit de cateva ori si au fost niste experiente traumatizante pentru mine, de aceea doresc ca nimeni sa nu mai pateasca asa ceva. Pe de alta parte, toti membrii acestui departament sunt niste persoane serioase, cu bun simt si foarte devotate. De mic am visat sa ajung politist, iar experientele din trecut m-au ambitionat si mai tare ca sa aplic.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In primul rand sunt o persoana foarte serioasa si devotata. Depun forta de munca, sunt foarte agil cand vine vorba de condus. De asemenea, sunt destul de neinfricat deoarece, cum am zis si mai sus, experientele din trecut m-au ajutat sa devin asa. Pe de alta parte, sunt o persoana foarte responsabila si devotata, atat de devotata incat la orice ora din zi si din noapte, chiar daca as fii in concediu, as veni la munca sa-mi ajut colegii.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ionut dar prieteni ma stiu de Syluetu
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta de 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Locuiesc in com. Sapanta, care se afla in jud. Maramures.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA V de aproximativ 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 28.02.2020
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Am aproape 1000 de ore jucate.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1069
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : L-am citit de 2 ori si o sa-l recitesc de cate ori este nevoie pentru a-l stii indeajuns de bine ca sa fac fata.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru atentia acordata aplicatiei mele, va urez o zi/seara minunata in continuare!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Spoitoru Syluetu, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share