Jump to content
  • Create New...

CV Salagean Traian [15935]

Recommended Posts

WEAZEL NEWS

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Salagean 
1.2 Prenume: Traian 
1.3 Sex:  M 
1.4 Vârsta: 28 
1.5 Număr de telefon: 282-2828

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al orasului Los Santos? Da , nu am nici un cazier sau vreo abatere ! 
2.2 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , desigur categoria B C E 
2.3 Sunteți în posesia unui brevet de pilot valabil?: Da sunt . 
2.4 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
2.5 Care este pozitia pentru care aplicati (Manager/Redactor Sef/Redactor/Editor Video/Cameraman/Prezentator/Reporteri/Paparazzi/Designer)?: Manager / Paparazzi / Redactor / Reporter
2.6 De ce vrei să te alături organizatiei Weazel News ? (Argumentează in minim 75 cuvinte): As dorii sa ma angajez la Weazel News deoarece este ceva nou si mi-as dori sa experimentez ceva nou in acest oras , in trecut am mai fost in departamentul de Politie Los Santos dar din cauza unor probleme medicale a trebuit sa il parasesc si acum caut ceva mai diferit ! 
2.7 Ce te diferențiază de ceilalți candidați? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Probabil comportamentul meu care dupa parerea mea este unul foarte controlat ! , stiu sa imi asum orice greseala si sunt o persoana foarte curioasa ,  in opinia mea aceasta calitate este potrivita pentru acest job ! 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Weazel News în trecut?: Nu.
3.2 Dacă da, specificați și verdictul dat de Directorul Organizatiei Weazel News?: - 
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist , Sofer la Bursa , Agent Principal in cadrul departamentului de politie Los Santos 

INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [4.0]

4.1 Prenume: Traian 
4.2 Vârsta:18 
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bihor 
4.4 De când vă jucați GTA V?: 2015
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT?: aproximativ 7-8 luni 
4.6 Cate ore aveti pe server?:   328.50
4.7 Ce ID aveti in joc ? : 15935
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-4-5 ore depinde de zii 
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: BAN PROVIZORIU [ Nu am stiut ca regula de scam se aplica si in momentul cand cumperi materiale ilegale de la cineva si am incercat sa le iau fara sa platesc de la acel individ cu mai multi prieteni ...] 
5.0 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acordat ! 

Edited by Angel
Schimbare Post