Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Isaia Lucifer 183


mrlucifer38
 Share

Recommended Posts

INFORMA?II GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Isaia
1.2 Prenume:Lucifer
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:40 
1.5 Înaltime: 1.75
1.6 Greutate: 75 kg
1.7 Nationalitate: Roman;
1.8 Adresa:Paleto Bay
1.9 Numar de telefon:111-2494

 INFORMA?II LEGALE (2.0)

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Paleto Bay?: Da
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explica?i: Nu
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explica?i: Nu
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un potential angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: Nu
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explica?i: Nu
2.7 Ati facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i: Nu si nici nu incurajez pe nimeni sa o faca
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specifica?i: Nu, niciodata;
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, de cand am implinit varsta de 18 ani
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?: Nu
2.10 Sunteti capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?: Da, am terminat scoala militara din Paleto Bay
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Nu

INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da;
3.1.1 Daca da, specificti ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA: Acceptat si picat la teste deoarece  am uitat cateva chestii esentiale
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?: Da
3.2.1 Daca da, specificati agentia ?i verdictul: Mecanici, Acceptat
3.3 Specificati orice alta slujba pe care ati avut-o: Mecanic, ii ajutam pe toti oameni din acest oras minunat
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur "Departamentului de politie din Paleto Bay"  deoarece am terminat scoala militara din Paleto Bay si asi dori sa merg in continuare pe acest tip de meserie adica sa apar orasul acesta de infractori si chiar nici eu nu mai suport ca sa vad orice om rapit/jefuit de mafioti sau chiar si de cetateni acestui oras, cum se lasa seara vad oameni pe strada care se grabesc sa ajunga acasa sa incuie usa in urma lor de frica ca mafioti sa nu intgre peste el in casa sa il omoare sau sa ii raneasca familia, eu unul daca am sa intru in acest Departament am sa incerc sa ii opresc odata pentru totdeauna pe acesti mafioti dar si pe cetateni acestui oras! 
Ce te diferentiaza de ceilalti candidati?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):fizicul, studiile terminate, curajul deoarece sunt un om cu un curaj nemaipomenit, de aceea am hotarat sa ma alatur acestui departament pentru a arata oamenilor cat de curajos sunt si ca lucrez bine sub presiune, chiar daca am calitati bune am si defecte: urasc sa fiu batut la cap, iar daca ne punem toti din acest departament o sa facem din acest oras un oras Model!

(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume:Florin Catalin
5.2 Vârsta: 17 ani
5.3 Ora? sau localitate de provenien?a:Buzau
5.4 De când va juca?i GTA V?: de 1 an
5.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?: 2 luni
5.6 Ce ID aveti in joc?: 183
5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
5.13 Alte informa?ii: Sunt o persoana serioasa care stie ce isi doreste. Consider ca acest job este o provocare ce trebuie luata in serios. Sunt foarte activ, fapt care ar putea ajuta politia foarte mult. Imi doresc sa intru in aceasta factiune pentru a dovedi de ce sunt in stare si ca sunt capabil de orice chiar daca uneori mai si gresesc.

Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


CV-ul dumneavoastra a fost ACCEPTAT


Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre Inspectori pentru interviu:

  • Sub-Comisar Sandescu Fabian 
  • Inspector David Dumitrescu 


[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: frozenfire#8069
  • Nume Discord: David#4611
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share