Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihaiescu Andrei [ TeMeGe / ID: 5869 ]


Tmg
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Rares
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti: Baia Mare - Cluj Napoca
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana cu bun simt si respect fata de cei din jur.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Rares am 18 ani si imi place sa-mi aloc timpul pe diferite jocuri , ma consider o persoana amuzanta cu mult potential si serioasa in cazurile care necesita seriozitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihaiescu Andrei 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ☆TeMeGe☆
  • Ore jucate pe server: 720
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe aceasta comunicate de aproximativ 7-8 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore in functie de program (meditatii etc) 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Inainte de resetarea warn-urilor am avut un warn pentru meta , condus non rp si actiune ilegala in zona publica
  • ID-ul din joc: 5869
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 4.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu nelamuririle playerilor cat si cu sanctionarea lor in momentele in care regulile sunt incalcate
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share