Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Segura Mauricio [mario. /ID:161]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:  Mario
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti: Barlad
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca ma pot descurca cu alti jucatori ce au nevoie de ajutor si/sau pentru a reusii sa aplaneze un conflict. Nu ma consider un om perfect din toate punctele de vedere, insa din greseli invatam. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Am varsta de 17 ani sunt la liceu in clasa a 11-a pe profil matematica-informatica,imi place sa ofer respect tuturor oamenilor care ,,platesc" aceasta fapta cu acceasi moneda. Imi place sa spun tuturor adevarul verde in fata. Hobbyul pe care il practic pentru a ma relaxa este sa imi petrec ore intregi in fata calculatorului. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Segura Mauricio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mario
  • Ore jucate pe server:1100
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 161
  • Averea detinuta in joc: masini + cativa bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca aceasta functie imi va schimba atitudinea fata de joc , voi lua totul in serios si voi incerca sa ajut comunitatea cum pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper este un ajutor al playerilor de pe server, el trebuie sa explice situatiile in care se face fail rp , incat ca cel care a gresit sa inteleaga ce a gresit. Cat sa ajute si pe ce noi de pe server, adaptandu-i la regulile de pe serve nici nu trebuie sa vaneze sanctiuni.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da , sunt de acord!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share