Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Salagean Traian [ANGEL 15935]


Angel
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Salagean Traian Liviu 
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti:Oradea 
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): ma consider un om capabil sa iau deciziile potrivite , sunt un om cu dorința de ajutor / sprijin și sunt capabil sa nu fac diferențe !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire blândă dar tot odata drastică când vine vorba de un om care a gresit / mi-a gresit , îmi place sa ajut și ofer respect dacă primesc respect !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Salagean Traian 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): SaKe
  • Ore jucate pe server: 440 
  • De cat timp jucati pe server: Am jucat chiar și inainte de Wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu ( tentativa scam ) îl pot explica dacă este cazul 
  • Și inca un ban provizoriu pentru condus NON-RP ( am folosit africatul offroad într-un mod poate prea offroad )
  • ID-ul din joc: 15935
  • Averea detinuta in joc: Totul este evaluat la vreo 4-5 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , ma Inteleg cu toti !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta oameni care au nevoie și as reduce numărul de tichete Findca sunt constient ca sunt extrem de multe 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Cu suport in Game pentru toti playeri comunități , cu diferite explicați , oferă răspunsuri celor care nu cunosc și eventual sancționează pe cei care greșesc 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur 
Link to comment
Share on other sites

──────▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█ +REP +REP +REP +REP +REP +REP
▄▄▄▌▐██▌█ +REP +REP +REP +REP +REP +REP
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share