Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Tudor Păduraru [ Necaz/20976 ]


Recommended Posts

 

  • Numele real: Cristian 
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da ! Acționez neutru netinand cu nici o parte ci cu dovezile.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca, as merita aceasta funcție, din cauza ca as dorii sa ajut pe toată lumea cum pot și sa încerc fac cumva sa se împrietenească lumea în urma unei reclamații.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider un simplu, neutru, și în general calm cu foarte multa energie. Acționez calm în situațiile sub presiune. Și îmi place foarte mult sa fie pace în jurul meu și sa creez pace în jurul meu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tudor Păduraru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Necaz 
  • Ore jucate pe server: 526
  • De cat timp jucati pe server: Din iulie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4~5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am și nu am avut 
  • ID-ul din joc: 20976
  • Averea detinuta in joc: 100.000 lei, un gtr, un x6m, un x5m, un colorado. Stau în chirie la un apartament în Eclipse.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): O singura altercație am avut cu soare am vorbit peste el la un ticket. Eram medic venisem la un apel și la apel era Soare la un ticket cu 2 baieti care s-au impuscat sau ceva de genu si am vorbit peste el când venise vorba de apelul la medici.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa merg pe chestia de avertismente și sa sancțiunile sa fie pe chestii grave, sa explic situația cap coada ca să înțeleagă și cei noi pe fivem și as incerca sa ajut pe toată lumea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutorul playerilor, rezolvarea ticketelor și problemelor, ajutorul serverului, ajutorul staff ului 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, folosesc software ul de la Nvidia 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share