Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Jeffrey Diamond [ Chapo / ID: 12910 ]


Chapo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gălățeanu Rareș
  • Varsta reala: Am 18 ani.
  • Orasul unde traiti: București
  • Cu ce va ocupati: Student la facultate
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lăsați prieteniile deoparte si sa acționați corect in orice situație?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Am început sa perfecționez regulamentul. Nu pot spune ca îl cunosc la perfecție dar acum  descurc mult mai bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu pot spune de ce merit aceasta funcție pentru ca personal nu știu daca este vorba de merit, din punctul meu de vedere in acest sens pot spune cu mândrie ca mă descurc excelent in calitate de membru staff. Lucrul care m-a ajutat cel mai tare a fost si faptul ca in urma cu 2 luni de zile am plecat de la funcția de Fondator Comunitate, funcție in care am stat aproximativ 1 an de zile, iar in staff 2 ani de zile.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Rareș, prietenii îmi spun Piedone, am 18 ani, student in anul I la facultate, joc Fivem de aproape 4 ani, hobby-urile mele sunt jocurile video, sunt un adolescent de gașca, glumeț, de treaba, cu capul pe umeri, mai multe nu am sa spun.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jeffrey Diamond
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Chapo
  • Ore jucate pe server: 1100
  • De cat timp jucati pe server:  Din luna a 4-a a acestui an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In ultima perioada am făcut o mica pauza de la programul meu normal, dar sa spun 12-15 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Warn-uri.
  • ID-ul din joc: 12910
  • Averea detinuta in joc: In momentul de fata dețin o suma estimativa de un milion jumătate, poate 2 calculând si cu mașinile deținute.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din potriva, sunt in relații bune cu toți oamenii cu care am avut interacțiune.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din ce știu eu nu, probabil ca am avut unele scăpări dar m-am asigurat ca totul este in regula.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Înafara de activitățile normale de pe server, as mai face si tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa in principal cu ajutarea jucătorilor care au probleme si nelămuriri, acestea fiind pe chat, discord sau pe joc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt conștient de acest criteriu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share