Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Almaz Blanco Dimitri [ Blanco / ID: 367 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Feng Ke Mario
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Video Editing, Service Auto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Lasand la o parte greselile facute in trecut consider ca m-am schimbat si ca pot ajuta din nou comunitatea.. Tot ce tine de tickete / probleme / nelamuriri si diferite chestii.. Sunt calm in mare parte a cazurilor, nu judec repede situatia si ma gandesc de 2 ori inainte sa actionez.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Jumate chinez jumate roman :)) Calm de fel, calculat, prietenos cu oricine, stiu cand este de glumit si stiu cand nu e.. Intelegator, imi place sa ajut cat mai multi oameni si sa ii invat tot odata lucruri noi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Almaz Blanco Dimitri
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Blanco
  • Ore jucate pe server: 1650
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8 / 10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru actiune ilegala in zona publica
  • ID-ul din joc: 367
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane + tir la 1.3m si prelata mare
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, sper..
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Chiar deloc.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Fiecare isi face felul lui.. As face ceva diferit incat sa fie pentru mine nu sa ii deranjeze si pe altii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tickete, sa ajute playerii noi, sa ii invete, si sa aiba foarta multa rabdare cu un player nou.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Instant Replay ( 10 min )
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share