Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Lupin Vlad [ vladdd / ID: 15503 ]


vladdd
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Cojocaru Vlad
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut ceilalti jucatori. Petrecandu-mi majoritatea timpului pe acest server am sansa de a ajuta cat mai mult playerii. In plus, sunt un om calm, ascultator si corect cu toti oamenii din jur.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vlad, voi implini varsta de 18 ani intr-o luna si sunt elev la Colegiul German Goethe din Bucuresti. Una dintre pasiunile mele este gaming-ul iar de cand am descoperit acest server majoritatea timpului in care ma joc l-am petrecut pe acesta. Sunt un baiat calm, intelegator, constiincios si imi place sa ajut oamenii oricand pot.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lupin Vlad
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): vladdd
  • Ore jucate pe server: 620 
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn.
  • ID-ul din joc: 15503
  • Averea detinuta in joc: aprox. 5.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu consider acest lucru.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa ajut cat mai mult jucatorii de pe acesta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu solutionarea ticketelor, cu ajutarea jucatorilor care au intrebari si a celor care sunt noi pe server si inca invata informatiile noi intalnite. Totusi, fiecare helper trebuie sa fie calm si corect in rezolvarea acestor probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by vladdd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share