Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Constantin Vlad [Constantin Vlad/16976]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Constantin Vlad Andrei
Varsta reala: 18 ani
Orasul unde traiti: Bucuresti 
Cu ce va ocupati: Student ASE
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu sunt o persoana devotata, investesc cu pasiune mult timp in ceea ce imi place ,FiveM are o comunitate atragatoare si mi ar face placere sa o ajut prin functia de Helper mai ales pe FplayT unde mereu ai parte de actiune si nu poti sta pe loc. Imi doresc aceasta functie pentru a ma dezvolta si a ajuta lumea. Mie imi place sa aplic regulamentul si sa ajut sau sa le atrag atentia atentia cand ceva nu este biblic jucatorilor mai pe scurt sa fiu sfatos pentru a evita tickete care in unele cazuri pot taia chef ul unor persoane fapt ce ma poate afecta si pe mine si ar putea distruge experienta jucatorilor noi care participa la roleplay.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana deschisa cu oamenii care ma cunosc  imi place sa ma pun in pielea celor care ma inconjuara, sunt glumet dar si extrem de serios, sunt selectiv cu oamenii pe care ii numesc prieteni si fata de care imi permit sa glumesc. Imi place sa ajut, am placerea de a raspunde la intrebari in domeniile care ma pasioneaza si ma inteleg bine cu persoanele care au aceeasi obiceiuri ca mine cum ar fi FiveM ul in cazul de fata. Am rabdare si dedic mult timp in ceea ce fac nu ma grabesc si nu ma enervez din orice motiv, sunt o persoana calma si un bun ascultator. Nu am avut probleme comportamentale am studiat stiinte sociale, psihologia si sociologia, fapt ce ma ajuta in intelegerea omului ceea ce poate face atunci cand are nervi si nu realizeaza+ atunci cand minte si este nesigur atunci cand vorbeste.


Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Constantin Vlad
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vladimir
Ore jucate pe server: 953
De cat timp jucati pe server: Din mai 2021
Cat timp acordati serverului pe zi: De la 5 ore in sus depinde de zi
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am fost sanctionat niciodata 
ID-ul din joc: 16976
Averea detinuta in joc: Aproximativ 2 mil si o masina vip 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ooc am fost respectuos cu toti jucatorii de pe FplayT
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Vreau sa spun ca staff ul actual isi face treaba si m a ajutat atat pe mine cat si pe jucatorii noi cu bazele unui roleplay calitativ, eu ca si helper as merge pe corectitudine si devotament, vreau sa ajut comunitatea FplayT si sa cresc impreuna cu ea. In momentul in care am primit dVeh mi am dedicat timp sa sterg multe masini din zonele joburilor de inceput pentru a ajuta lumea cu fps urile reduse ceea ce mi a placut si as vrea sa o fac si pe viitor cu ajutorul no clip ului care imi va usura munca. Vreau sa investesc mult timp in explicare si sa nu sanctionez pe banda rulanta greseli mici sau vorbe spuse la nerv, ma voi pune in pozitia persoanelor si ii voi indruma. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu slefuirea comunitatii, el ajuta jucatorii cu intrebarile legate de regulament, sterge masini si formeaza o comunitate bine informata si apta sa faca un roleplay avansat si de calitate demn de un server de advanced roleplay.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, cu ShadowPlay
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share