Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ciobanu David [ Viper2000 / ID: 9535 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Victor
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as merita aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si matura, nu ma enervez repede, imi place sa ajut oamenii, sa le explic atunci cand nu inteleg ceva si pot rezolva orice ticket cu rabdare, seriozitate si corectitudine!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Victor, am 16 ani, sunt din Bucuresti si sunt o persoana calma, prietenoasa, nu ma enervez repede, sunt o persoana rationala, stiu sa las prieteniile la o parte atunci cand este cazul, imi place sa ajut alti oamenii, am simtul umorului, sunt o persoana la locul ei si nu caut conflicte cu alti oamenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ciobanu David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 𝙑𝙞𝙥𝙚𝙧
  • Ore jucate pe server: 857h 
  • De cat timp jucati pe server: In 2019 am jucat prima oara pe server (200h) apoi am luat pauza de un an si am reinceput sa ma joc in 2021 de aproximativ 7 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5h 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri, in prezent 0
  • ID-ul din joc: 9535
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3.5 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut comunitatea atat prin activitatea mea cat si prin dorinta de a acumula noi informatii, rezolvand ticketele si problemele serverului. Personal, aceasta functie nu ma face mai presus de ceilalti jucatori, doar ca voi avea niste responsabilitati si indatoriri in plus pe care trebuie sa mi le respect si sa le indeplinesc. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tinand cont ca aceasta functie tine foarte mult de o comunicare foarte buna , dedicare si calmitate ai nevoie de timp pentru a te dedica jucatorilor , atat pe joc cat si pe discord. A fi helper nu inseamna doar putere, inseamna ca trebuie sa iti asumi o functie pe care trebuie sa o pretuiesti foarte mult si sa faci fiecare jucator care a gresit sa inteleaga, nu doar sa arunci cu sanctiuni .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share