Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Moreco Miguel [ EyeHQ / ID: 81 ]


EyeHQ
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert
  • Varsta reala: 15 ani 
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Elev la Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava, pe profilul Matematica-Informatica Intensiv Limba Engleza.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana apta pentru aceasta functie, deoarece nu am antecedente pe server si stiu ca am o reputatie buna pe server. Stiu sa aplic regulamentul si am un limbaj decent.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Robert, am varsta de 15 si sunt din orasul Suceava. Imi place sa ma joc diferite jocuri, in special FiveM. Ma consider o persoana sociabila, cu smitul umorului si care are cei 7 ani de acasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Moreco Miguel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): EyeHQ
  • Ore jucate pe server: 550+
  • De cat timp jucati pe server: M-am jucat pe server de cand acesta era in Paleto, apoi m-am lasat pentru o perioada si m-am reapucat wipe-ul trecut, avand id 1174. M-am jucat din octombrie 2020 pana in mai 2021, cand am luat o pauza de 3 luni pentru ca am avut Evaluarea Nationala. Din 29 iunie m-am reapucat si ma joc aproape zilnic.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Ma joc aproximativ cate 3-4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sanctiune pe server, nici inainte de wipe, nici acum.
  • ID-ul din joc: 81
  • Averea detinuta in joc: Am un ca masini am un Nissan Nismo GTR, un Bugatti Veyron, un Nissan R32, un Nissan Silvia S13, un Lamborghini Aventador si 3 masini de la clasa C. Iar in banca am aproximativ 540.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o reputatie proasta pe server/joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ceea ce as face diferit daca as obtine aceasta functie este sa ajung cat mai mult persoanele noi pe comunitate, in rest nu consider ca mai pot face ceva diferit fata de celelalte persoane care detin aceasta functie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca un HELPER se ocupa cu ajutarea jucatorilor de pe comnuitate care intampina probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share