Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] FiniSheR / ID: 18671 ]


Tata
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Lazar Costin Mihai
  • Varsta reala:27
  • Orasul unde traiti:Radauti
  • Cu ce va ocupati:Vanzari
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, fara nepotisme
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt foarte implicat pe aceasta comunitatea de ceva timp, imi face placere, multi au spus ca mi'ar sta bine si m'as descurca de minune.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt foarte pasionat de ceva ce ma prinde, daca imi pun ceva in cap o duc pana la capat, daca nu ma intereseaza nici nu pun mana.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jason-Fin Michaels
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): FiniSheR
  • Ore jucate pe server:650
  • De cat timp jucati pe server: Din aprilie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Circa 6-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 18671
  • Averea detinuta in joc: 1 mil murdari *trollface
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu chiar
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata, sunt toti niste draguti.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As imparti functia mea de helper cu timpul meu de roleplayer pentru a avea un echilibru.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Rezolva toate problemele ce tin de playeri, asigura o buna functionare a serverului prin ordonarea si disciplinarea jucatorilor pe timpul activitatii acestora
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, desigur.
Edited by Tata
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share