Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iannys Duduianu' [ banana / 5426 ]


Recommended Posts

 Aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Mereu mi-a placut sa ajut oameni, chiar daca ar fi pe un joc. De asemenea, am mai avut ocazia sa fiu intr-o echipa Staff, doar ca pe CSGO, timp de  4-5 luni pana s-a inchis comunitatea. De la Helper am ajung la Moderator, eram mereu cel mai activ om din Staff si acum apucandu-ma nostalgia de a putea ajuta o comunitatea, m-am gandit sa ma reprofilez  pe FiveM, fiind aproape singurul joc care imi mai face placere sa-l joc, dar nu numai experienta pe care am avut-o pe o comunitate arata ca merit, deoarece a fost cu totul pe alt joc, cat si experienta pe care am avut-o pe serverul  FplayT. In aceste 8 luni de cand ma joc pe server am avut parte de tot felul de persoane: de la civili noi in oras, pana la chestoru general. Ce am invatat din acestea? Am invatat ca indiferent cine suntem pe server sau oriunde altundeva, regulamentul este acelasi pentru toti. ( lucru care mi-a placut cel mai mult la aceasta comunitate) Acum, in final, doresc sa spun ca as merita aceasta functie deoarece as putea ajuta lumea sa inteleaga cat mai bine regulamentul, fara a-l interpreta, pentru a avea parte de o experienta cat mai placuta de roleplay si pentru a se feri de sanctiuni.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Eduard, am 16 ani, sunt elev intr-unul dintre liceele economice din capitala. Mereu am tras spre mai bine, mai sus, mai bun. Nu ma enervez usor si imi place sa trag de mine pana reusesc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iannys Duduianu'
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): banana
  • Ore jucate pe server: 518
  • De cat timp jucati pe server: joc de prin februarie 2021, dar cu cateva pauze (8 luni)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie 4, in weekenduri cand mai apuc pot acorda chiar mai mult timp, depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut un warn pentru mixing cand aveam in jur de 50 de ore, dar datorita noului sistem de warn-uri am scapat de el.
  • ID-ul din joc: 5426
  • Averea detinuta in joc: masini ieftine, tunate, precum: e36, tico, touareg, prelata, tir, mtl, urus, 2 prelate de materiale pregatite pentru prelucrare si ~35k ramasi (banca+impachetati)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu, mereu am incercat sa vorbesc cat mai frumos si cat mai serios, ba chiar sa las de la mine pentru a nu incepe o altercatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as petrece timpul in care nu gasesc ce sa fac in afara de farmat si rp pe tichete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu mentinerea ordinii pe chat, pe server, cat si pe discord. Cum spune si denumirea, are rol de a ajuta comunitatea, de a o informa, nu de a oferi sanctiuni grave precum ban-uri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: folosesc instant replay-ul de la NVIDIA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share