Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eren Andrei [ Eren / ID: 288 ]


!Eren
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Eren Andrei
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Buzau
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit functia de HELPER pentru ca imi place sa ajut playerii,sa merg la tickete si sa ma ocup cu stersul masinilor abandonate pe strada,sunt o fire calma si mereu analizez orice situatie de doua ori si consider ca pot ajuta jucatorii  mai mult de cat as putea sa ii ajut in momentul de fata.Dupa parerea mea nu cred ca am deranjat sau facut prostii pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Eren,am 16 ani,locuiesc in orasul Buzau si sunt elev in clasa a X-a .In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii si sa imi petrec timpul la calculator.Consider ca sunt o persoana calma si atunci cand se intampla sa gresesc ceva invat mereu din greselile mele. Imi place sa rezolv orice cearta sau nelamurire pe care o am cu orice persoana.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Eren Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Eren
  • Ore jucate pe server:850+
  • De cat timp jucati pe server:aproape 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi:cel putin 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am
  • ID-ul din joc:288
  • Averea detinuta in joc:In jur de 3,5-4,5 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu consider ca ma stiu cu o reputatie proasta
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie as fi mult mai activ,as lasa restul jocurilor si m-as axa doar pe fivem si as face tot ce imi sta in putinta sa ajut jucatorii de pe server,m-as ocupa cu stersul masinilor,revive urile playerilor care au nevoie,raspunderea pe chat la orice problema,explicarea regurilor scrise si nescrise la orice player nou care are o nelamurire.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un helper pe langa rezolvarea ticketelor de pe fivem  si de pe discord, trebuie sa isi dedice timpul si pentru supravegherea playerilor noi pentru a nu exista probleme pe server,helperul ajuta playerii in diferite situatii,mentine linistea pe server,merge pe support atunci cand este nevoie si trebuie mereu sa asculte cu calm orice problema/nelamurire de la orice player.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share