Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Beatrice Braddock [Beea / 16172 ]


Beea
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Timar Beatrice-Cristina
  • Varsta reala:23
  • Orasul unde traiti:Cluj 
  • Cu ce va ocupati: Fotograf
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: In mare parte DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am mai facut parte din echipa staff al serverlui , pot sa zic ca sunt destul de familiarizata cu regulile si cu serverul  in general . Intradevar nu cred ca stiu la perfectie regulamentul , pentru ca de cand am fost eu stau lucrurile sau mai schimbat , dar sunt dispusa sa imi dedic timpul pentru a imi perfectiona cunostintele generale legate de regulamentul serverului , ca sa pot sa fiu de ajutor !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Timar Beatrice-Cristina , prieteni imi spun Beea, am 23 de ani si tocmai ce m-am mutat la Cluj . Sunt o fire pacifista si imi place sa ajut cu ce pot , o fire deschisa care isi face repede prieteni noi si ii place sa fie foarte comunicativa . Sunt pasionata de gaming si de arta .^^

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Beatrice Braddock
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Beea
  • Ore jucate pe server: 900
  • De cat timp jucati pe server: de 3 ani de zile 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-8 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu 
  • ID-ul din joc:16172
  • Averea detinuta in joc: 5 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , ma inteleg bine cu toata lumea si incerc sa ajut pe oricine si IC si  OOC.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut playeri noi care se spawneaza in bunkar , sa ajut oameni cu idei si sa ajut daca au probleme , dar legar de rp pe care il fac , nu as schimba nimic!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are rolul de ajuta playeri , noi sau vechi , in legatura cu orice nelamurire , intrebare sau neintelegere legata de server , joburi sau alti playeri atat pe chat cat si pe discord
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: incerc
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Edited by Beea
Link to comment
Share on other sites

  • Beea changed the title to [ HELPER ] Beatrice Braddock [Beea / 16172 ]
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share