Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mendez Juan Hernandez [ AZEY / ID: 13]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei.
  • Varsta reala: 22 de ani.
  • Orasul unde traiti: Constanța.
  • Cu ce va ocupati: Student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu această regulă și voi lăsa prieteniile deoparte și voi acționa corect orice ar fi.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Pe o scară de la 1 la 10 aș putea spune un 9, toți avem mici greșeli.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): În trecut am deținut funcția de Moderator cât de terminat aș fi fost eu și pot spune că m-am descurcat, cu bune cu rele mi-am îndeplinit sarcinile pe care le aveam de făcut, cunosc regulamentul server-ului, cunosc marea majoritate a situațiilor care se pot petrece la un ticket și pot spune că sunt o persoană ce știe să explice, care acordă timp ticketelor atât pe support / in-game / ticket, în altă măsură a situației cunosc server-ul în mare parte, pot oferii indicații cât mai bune, răspunsuri la întrebări legate de job-uri ș.a.m.d.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, mă numesc Andrei sau cum mă cunoaște lumea pe online 'Azey', am frumoasa vârstă de 22 de ani împliniți pe 5 August, sunt din Constanța, sunt o persoană cu capul pe umeri, un om cu care poți vorbii chiar dacă sunt eu mai terminat câteodată, sunt o persoană ce iubește munca în echipă, un baiat dedicat care este dispus să învețe și să coopereze cât mai mult pentru a face o treabă cât mai bună.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mendez Juan Hernandez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AZEY - FPLAYT.RO
  • Ore jucate pe server: 1870.25
  • De cat timp jucati pe server: De pe data de 22/03/2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore în funcție de programul meu.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri plătite / 1 ban prov. de 3 zile.
  • ID-ul din joc: 13.
  • Averea detinuta in joc: BMW M5 VIP, DACIA DUSTER, DACIA 1310, KOENIGSEGG AGERA RS, Ceas AP Diamond&Gold + 405,000$ în bancă.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu știu asta, nu multă lume mă înghite dar nu sunt nici puține persoanele care mă plac așa că aș zice un 50/50 aici, și proastă și bună.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut deoarece mă comport normal, am cei 7 ani de acasă și știu cum să vorbesc cu o persoană.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Aș oferii o implicare mult mai mare decât seria trecută când am fost în staff, mă voi ocupa mult mai mult de server, voi ajuta la RP-uri stând spec pentru a nu face greșeli, voi coordona jucătorii cu informații folositoare pentru un joc cât mai plăcut și voi fi cât mai prompt în ceea ce privește regulamentul și strictețea acestuia!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu moderarea chat-ului, cu ticketele de asistență admin atunci când se creează un fail sau un jucător are nevoie de ajutor, cu îndrumarea jucătorilor pentru a avea un joc cât mai plăcut, cu micile tickete de pe discord în care sancțiunea dată este cât se poate de clară pentru a fi acordată sau cu răspunsuri în acele tickete, cu ștergerea mașinilor în cazul în care nu sunt jucători ce dețin gradul de 'delVeh'.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am această posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt de acord cu asta.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share