Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Kereszi Bogdan [ iMagicLand / ID: 188 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Morozova Alex-Mihai.
  • Varsta reala: 19 ani.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt anul intai la Universitatea de Constructii Bucuresti, respectiv la Mecatronica si Robotica.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt total de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie la fel ca si restul persoanelor care au acelasi obiectiv ca si mine, obiectivul fiind ajutarea persoanelor care se afla la inceput cu serverul sau cu roleplay-ul, explicarea greselilor, respectarea regulamentului, sanctionarea persoanelor care incalca in mod repetat si intentionat regulamentul si aplanarea situatiilor dificile dintre doi membri ai comunitatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, prietenii imi spun Moro.Imi place sa ies afara cu prietenii, sa conduc si sa petrec o mare parte din timpul meu la calculator, respectiv jucandu-ma FiveM, League of Legends si din cand in cand SA:MP sau MTA.Ma consider o persoana matura datorita faptului ca am fost crescut doar de mama si de bunica mea, respectuos cu cei 7 ani de acasa, glumet in limita bunului simt si doar cu persoanele care stiu ca imi permit, prefer sa aplanez o situatie tensionata decat sa provoc o cearta, ambitios deoarece nu imi place sa abandonez un lucru pe care il incep pana cand nu il duc la bun sfarsit si consider ca respectul il castigi printr-un comportament civilizat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Kereszi Bogdan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): iMagicLand
  • Ore jucate pe server: 412 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de aproximativ un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord in jurul la 6-7 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban temporar de 3 zile pentru bug abuse, dar care a fost o neintelegere si am fost debanat.
  • ID-ul din joc: 118.
  • Averea detinuta in joc: Ca si avere detinuta am: un apartament la Alta , in jurul la 800.000$, Duba Sobol, Duba Steed, Toyota Supra 2,  BMW M5 VIP, BMW X6M VIP, Bugatti Chiron VIP, Mercedes GT63S AMG VIP, Mercedes GTC VIP, Dacia 1310 Sport si un Honda Africat.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc deoarece incerc sa evit disputele aprinse si incerc sa las de la mine.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii cu staff-ul.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie mi-ar oferii posibilitatea sa ajut mult mai usor jucatorii noi pe server, explicandu-le mai usor regulamentul si cum pot face acestia roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Din punctul meu de vedere, un helper se ocupa cu ajutarea jucatoriilor care intampina o problema cu un alt jucator sau au o intrebare la care nu stiu raspunsul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share