Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Swag Alin [ Swag / ID: 3805 ]


swag
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mehedeniuc Alin-Mihai
  • Varsta reala: 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Suceava.
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a 10-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie de staff deoarece acord mult timp si consider ca pot ajuta cu informatiile pe care le am in domeniul roleplayului si cu activitatea mea  pe acest server. Cred ca merit functia de helper deoarece imi place sa ajut playerii si sa le explic greselile pe care le-au facut purtand o discutie cu acestia invatand din ea. Mi s-a intamplat de multe ori sa fac tickete pentru lucruri cum ar fi: sa sterg o masina abandonata, remorci, tiruri, fail-uri si doresc sa am acces la aceste functii pentru a ajuta serverul si playerii. Pot spune ca de cand ma joc pe acest server am vazut multe lucruri dar am si invatat lucruri folositoare cu care pot ajuta jucatorii noi/incepatori care nu stiu toate lucrurile. Din toate spuse mai sus imi place foarte mult sa ajut pe toata lumea care are nevoie de ajutor in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Alin, am varsta de 16 ani si sunt din Suceava. Eu ma consider o persoana corecta, cu simtul umorului,  care isi asuma ceea ce a facut, matura pentru varsta mea. Imi place sa imi petrec majoritatea timpului liber pe calculator jucand diferite jocuri cum ar fi: FiveM, Cs:Go, Fifa, etc.  Ca fire sunt una foarte prietenoasa cu toata lumea si nu imi place sa creez sau sa ma aflu intr-un conflict cu cineva. Pe langa toate acestea imi place mult sportul, ma joc fotbal si handbal cu prietenii mei si sa ma distrez.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Swag Alin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Swag
  • Ore jucate pe server: 940 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Mai bine de 11 luni, aproape un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cam 4-6 ore depinde de zi. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici o sanctiune pe server.
  • ID-ul din joc: 3805
  • Averea detinuta in joc: 7.800.000$ (Apartament, Nissan GTR + banii din banca) aproximativ
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as fi foarte activ pe server incercand sa ajut pe toata lumea, lamurind tot ce nu inteleg si explicandu-le fiecare amanunt, as ajuta toti playerii noi care doresc sa se joace pe acest server ajutandu-i la inceput cu regulamentul. Pe langa toate acestea vreau sa dovedesc ca merit aceasta functie de Staff deoarece vreau sa ajut comunitatea cat pot eu de bine. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper are functia de a ajuta serverul: sa faca tickete, sa ajute playerii cand au nevoie de ajutor, sa stearga masinile, tirurile, remorcile, etc.  pentru a nu incurca jucatorii sau a cauza lag pe server, sa ofere sanctiuni jucatorilor ce nu vor sa citeasca regulamentul, celor care nu stiu sa se comporte intr-o comunitate si pentru diferite probleme/nelamuriri/intrebari/reclamatii la adresa unor persoane, tikete pe discord, dar si pentru a supraveghea playerii de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+REP

Domnul Inspector Swag Alin are toata sustinerea mea. Am avut niste roleplay-uri cu el si mereu a dat dovada de finete si caracter. Este foarte activ si pot spune ca e un om prietenos, modest pe care nu ai cum sa te superi indiferent de situatie, nota 10+. Cred cu tarie ca merita o sansa in STAFF sa dea dovada de ce stie si cred ca poate ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share