Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eduard Simeone[Msk / ID 1128 ]


Msk
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Eduard Lupusoru
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece am cat de cat o experienta pe server 200 de ore acum 400 inainte de wipe , iar ca si sanctiuni nu am niciuna,si cred ca m as descurca daca as avea sansa .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Edi , sunt din Bucuresti elev in clasa a 12a , sunt o persoana matura care stie sa gestioneze o responsabilitate, pot sa zic ca sunt un tip de gasca care tine la glume , respectuos.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Eduard Simeone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Msk
  • Ore jucate pe server:200
  • De cat timp jucati pe server:1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi:8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu am
  • ID-ul din joc: 1128
  • Averea detinuta in joc: in jur de 500k plus masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu cat pot de activ nu doar pentru aceasta functie cat si pentru a ajuta playerii mai ales ca eu deobicei ma joc in intervale orare in care nu prea este staff pe server .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea problemelor playerilor nu doar cu sanctionarea lor cand gresesc ,ci sa ii ajute si sa le explice ce fac gresit si cum pot remediat acest lucru.Consider ca nu ajuti cu nimic doar daca dai un jail sau un ban fara sa vorbesti cu omul inainte ,daca se poate discuta cu el desigur si daca persoana respectiva da dovada ca si ea chiar vrea sa nu mai repete greseala facuta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share