Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Franklin Diamond [ Rares / ID: 12784 ]


Rares16
 Share

Recommended Posts

Numele real: Sandu Rares
Varsta reala: 16 jumatate
Orasul unde traiti: Pitesti
Cu ce va ocupati: Elev in clasa a X-a 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu unul cred ca as face o treaba destul de buna in staff deoarece am o experienta destul de mare in a face parte din staff pe un server de hard roleplay. In plus, cu scoala asta online o sa am foarte mult timp sa ma ocup de problemele playerilor.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut sunt Rares, am 16 ani si sunt din Pitesti. Eu unul ma consider o persoana calma, descurcareata si de incredere. In viata de zi cu zi particip la diferite activitati(iesitul pe afara cu prietenii, practicarea unui sport si mersul la liceu), dar in timpul in care sunt acasa, mare parte din timp mi-l petrec pe fivem pe acest server!
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Franklin Diamond
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rares
Ore jucate pe server: 890
De cat timp jucati pe server: M am apucat de aceasta comunitate acum 7 luni.
Cat timp acordati serverului pe zi: Cate 5-6 ore pe zi(mai pot fi zile in care intru mai putin sau chiar mai mult, depinde de programul meu de la liceu si de la antrenamente)
Sanctiuni anterioare pe server: Niciodata nu am fost sanctionat
ID-ul din joc: 12784
Averea detinuta in joc: Am o avere care se invarte in jurul sumei de 3 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu unul ma stiu cu o reputatie destul de buna IC
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nicio altercatie cu cineva din staff!
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu unul cred ca nu este nimic diferit ceea ce poti face. Lucrurile cele mai importante sunt: mentinerea unui chat cat mai organizat, mentinerea unui comportament cat mai bun fata de playerii care solicita ajutorul si aproape cel mai important lucru, activitatea pe server!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu mentinerea chat-ului cat mai organizat(chat-ul sa ramana doar pentru probleme si nelamuriri), dar si cu ajutarea playerilor care au nevoie de ajutor!
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share